| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku V ČR není k dostání žádný účinný přípravek proti vši dětské - sdělení MZ

Jo jo čelovka také byla můj kamarád, dcerka dostala do ruky mobil, kde jsem jí pouštěla Toma a Jeryho. S mobilem jsem jí mohla otáčet do všech směrů a ona se přizpůsobila :-D, naštěstí při vybírání hníd byla vždy trpělivá. Přidávám recept od mé maminky, ale to je spíše asi pro starší děti, u naší malé jsem se bála, že bude vyvádět...
Ohřát vodu s octem (poměr asi 1:1) na co nejteplejší teplotu, co dítko snese a vlasy přelít, promnout, aby se dostalo úplněk hlavě, pak rychle zabalit a nechat (čas nevím, ale určitě alespoň hodinku bych nechala). Popraskají i hnídy. Ale je to asi fakt nepříjemné, čpí to prostě do nosu...
Takhle mi ty potvory maminka odstraňovala před ca 40 lety, vlasy mi neslezly, ani žádná jiná nepříjemná reakce nebyla, do teďka mám celkem husté a kvalitní (až na ty šediny)....
Nejhorší bylo, když jsem ji loni přes jarní prázdniny totálně odvšivila a po prázdninách ve středu jsme začaly znovu. Nejhorší je, když se na to přijde pozdě a hnid už je v hlavě více...
U kluka jsem to vždy řešila ostříháním, ale pamatuji si, že jednou přišel z družiny s jednou velkou vší na krku při délce ostříhání O,5 cm :-D, jsou to prostě mrchy!!!!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.