| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Protesty proti potratové tabletě sílí

To se ti nedostane ani po normální interrupci, dokonce ani před ní ....když mi na sále došlo, co vlastně dělám, a že dítě sice už nechci (bylo mi 41), ale nechci ho ani zabít, chtěla jsem odejít a říkala jsem, že interrupci nechci,že jsem si to rozmyslela, ale bylo mi řečeno, že to už je pozdě, měla jsem si to rozmyslet dřív, a narvali do mě uspávačku a bylo po všem.Myslím, že teprve v té situaci jsem si uvědomila, co mě potkalo a co dělám, a chtěla jsem to změnit. jenže už to nešlo.Po narození hyperaktivního dítěte 8 let předtím jsem si netroufla ani pomyslet na žádné dítě,natož tak relativně pozdě, myslela jsem si, že bych to nezvládla. Ale je pravda, že bych asi potřebovala delší dobu na zvyknutí si na další těhotenství ve vyšším věku, a ńa to bych potřebovala čas tak do toho 12. týdne bylo. Takže z jedné strany jsem věděla, že jestli se toho zbavit, tak musím co nejrychleji,( nebo si na to zvyknu, a pak už to neudělám ), jinak to potom třeba nezvládnu, tedy ani interrupci, ani výchvu. No, hrozná volba, když to tak beru zpětně. Ale že mám někde nahoře vroubek, je mi jasný.~:(

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.