| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Protesty proti potratové tabletě sílí

"žena, pokud chce potratit své dítě a má k tomu jistě vážné důvody, má už teď možnost to udělat legálně, a přimlouvám se za to, aby na to nebyla sama, tj. nekoupila si v lékárně drogu, ale dostalo se jí pomoci i psychicky."


no, já teda nesouhlasim
jednak psychická pomoc od lékaře, to je u nás bohužel skoro protimluv - ve většina případů odcházím z nemocnice vydeptaná nebo naštvaná právě kvůli jednání lékařů
a jednak pro řadu lidí jde o natolik intimní záležitost, že řešení bez lékaře je pro ně psychicky šetrnější


pro mě byl problém i chodit si pro antikoncepční náplasti, kvůli tomu, že jednou za půl roku to "muselo" bejt doprovázený prohlídkou - nakonec jsem to vzdala a zůstala bez náplastí, zatimco kdybych měla možnost koupit si je bez předpisu, tak u nich zůstanu, protože mi maximálně vyhovovaly (krom jejich hlavního účinku mi nebylo blbě, neměla jsem PMS a měla jsem čistší pleť)
možná kdybych u nich zůstala, netrpěla bych teď bolestma hlavy, ale radši přežiju každej měsíc tři dny bolestí hlavy, než jednou za půl roku vyšetření lékaře - to jen pro ilustraci, jak to kdo má s psychickou pohodou u lékaře

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.