| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Proč matky ztrácejí jistotu?

Můj 3 měsíční plně kojený syn nesnese většinu jídla. Takže jsem ze svého jídelníčku vyřadila kompletně mléčné výrobky a jídla mléko obsahující, pečivo (vadí i starší), cibuli (i v jídlech), česnek... o luštěninách si můžu nechat zdát. Cukr taky na minimum, nejlépe bez něho. Kafe a slazené limonády jsem naštěstí nikdy nepila, ale pořádný čaj mi občas chybí... Takhle bych mohla pokračovat ještě dlouho a seznam toho, co vlastně můžu by byl mnohem kratší.
Podpora okolí je teda šílená. Už mi několikrát říkali, že mám raději přejít na UM. Prý musí malý trpět nedostatkem živin, když skoro nic nemůžu. Přesto ale přestat nehodlám. Malý prospívá ukázkově a já to omezení pto něho ráda přežiju.
Navíc zdaleka nejsem ve svém okolí jediná. Naopak neznám nikoho, kdo by jedl úplně vše bez omezení.

Pokud teda vašemu děťátku žádné jídlo nevadilo, jste šťastná výjimka a moc vám přeju, že jste nezažila ty nekonečné hodiny pláče a zkoušení, co malému neublíží.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.