| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Soud rozhodl: očkování dětí je povinné

Protože mám v příbuzenstvu lékárníka, myslím, že o tom něco vím. V lékárně okamžitě poznají, kdy dorazil k obvoďákovi dealer, protože začnou pacienti nosit recepty na stejný lék, přestože včera na to samé dostávali jiný. Jako odborník si myslí, že napři. multivitaminové preparáty jsou holý byznys, protože organismus si to neumí všechno přebrat, to samé ty léky na chrupavky .. nedávno jsem četla na to téma i studii od ortopeda, který to potvrzuje, o multivitamínech byl asi před dvěma týdnu na netu článek, zjistilo se, že mohou být dokonce karcinogenní .
Já si nemyslím, že všechno očkování a léky jsou špatné, to by byl extrém, jen prostě mít trochu selského rozumu..
Pokud jde o úpravu očkovacího kalendáře, myslím, že si to prostě žádný odborník nevezme na triko, protože jakmile jediné neočkované dítě by dostalo inf nemoc, okamžitě by to bylo tak zmedializované, že je to prostě jen na rodičích, aby své děti chránili před očkováním PŘEDČASNÝM a příp. i zbytečným.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.