| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Soud rozhodl: očkování dětí je povinné

Mame 4 deti (21,17, 8 a 5 let). Prvni tri jsem nechala radne ockovat, posledni jsem dala ockovat az po 12 mesicich. Prvni tri deti se od svych 2-3 tydnu zivota potykaly s opravdu silnymi ekzemy v celem obliceji i po celem tele (nikdy to nebyla takova ta mekoucka vonavoucka miminka, vzdy to byla miminka s hrubou, rudou, strupatou a od vselikakych masti mastnou kuzi). Tyto ustoupily az zhruba v 7-10 letech veku kazdeho ditete, ale stale se obcas vraceji. U vsech tri deti dodnes evidujeme od 2,5-3,5 let silne astma a od prevedeni na umelou stravu take potravinove alergie( kazde dite jsem kojila minimalne 13 mesicu). Nejhur na tom byla treti dcerka v poradi, kterou jsem dala podle kalendare naockovat hexavakcinou a tenkrat jsem za ni jeste zaplatila. Chystali jsme se totiz na nekolik let do Asie, nejdriv Cina-Shanghai, pote Japonsko a k hexavacu me presvedcila detska lekarka. Samozrejme jsem mela i obavy, co nas v Asii muze potkat a tak jsem souhlasila. Posledni dite, ockovane ve 14 mesicich, je zcela bez alergickych projevu, nezna co je ekzem, astma, jist muze vse od orechu pres mliko az po jablka. V zivote neuzivala ATB, zatim jen rymy a virozy. Kazdy si muze rict, je to nahoda. Takovym nahodam ja neverim. A jeste k tomu Japonsku. Po spouste pripadu nezadoucich ucinku, zalob a vyplaceni vysokych castek za odskodneni, pristoupili na ockovani deti od 24 mesicu. Castky za nezadouci ucinky rapidne klesly, klesla i nemocnost deti ( zrejme imunita vyzrala) a nemocnost infekcnimi nemocemi, na ktere se ockuje, se nezvysila. Kdyby to nefungovalo, tak by to asi delali jinak, ne? Kdyz je prece proockovany zbytek populace, nemaji to male deti vicemene od koho dostat. Od narozeni posledniho ditete se o problematiku intenzivne zajimam, precetla jsem radu vedeckych i popularnich publikaci a vim zcela urcite, ze imunita ditete se vyviji a dozrava a neda se to uspechat!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.