| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Pusťte děti na čerstvý vzduch!

ale jen díky tomu že bydlíme na vsi a máme velkou zahradu. Já vyrůstala na malém městě, ale ani na tom bych ji na strom rozhodně nepustila ono ani na trávník neb je to samé psí lejno od pejskařů popř. vajgly či střepy z flašek od alkoholu. Sama jsem se nedávno při návštěvě u mé mamky zamyslela nad tím jaké mají moje děti v tomto směru štěstí - můžou se hrabat v zemi bez "rizika" lézt na stromy, dělat si bunkry, utrhnout si ze stromu jablko, natrhat si jahody, borůvka maliny dle chuti, poznávají zvířata, mají volný pohyb, 6 letá si klidně může dojít ke kamarádce, prvňáci běřžně chodí do školy samotní popř. v doprovodu staršího sourozence... zkrátka na vsi se nemusím tak o dítě bát. Nechtěla bych bydlet s malým dítětem ve městě v paneláku... mám srovnání a zlatá vesnice minimálně když jsou malé děti...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.