| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Atopický ekzém u miminka

Dobrý den, jak zněla odborná odpověď, tak zní je jasné že výběr jídla je důležitý. Mám tři syny, první měl atp.ekzém-koupala jsem ho v Bramborovém škrobu který se připravoval vařením (tenkrát to byla taková modro-bílá krabička a bylo to nadlouho-dnes zcela netuším zda to drogerie vedou). A také jsem mu do roku vše oblečení žehlila zevnitřku, žádné umělotiny na tělo, jedině až pak navrch. Od tří let je silným alergikem. Třetí syn též od mala měl atp.ekzém toho jsem koupala- přidává se to do koupele a je to pak taková olej lázeň, v lékárně poradí, také jsem trochu řešila jídlo ale tak radikálně jako Vy ne, a v lékárně nám dělali mastičky a taky jsme měli doma kort.masti. V roce mu Alergoložka nabrala krev, kde výsledek zněl, že by měl být alergik, a také měl vysoké hodnoty bílkovin a lepek, ale naštěstí ne na bezlepk.dietu. Podotýkám byl kojen 12.měsíců. Pak jsme přešli na krabicové mléko které jsem ale ze začátku svařovala, a od alrgoložky jsme dostali k užívání CLARITIN sirup, který jsme pak bez přestávky brali až do tří let, tedy dva roky nepřetržitě. Ekzém se po tom roce uklidnil kupodivu, Jídlo měl třetí syn tak nějak hlídáno, měla jsem doma bezlep. mouku, soli pouze trochu, jídlo jsem mu ve finále dodělávala zvlášť a v obchodě při nakupování hlídala lepek. Také do tří let nepoznal chuť čokolády a cukrátka jenom ty jako želé medvídky a v menší míře, spíše jsme to řešily mlsání např. takové kukuřičné žluté tyčinky apod. Ve třech letech po vyšetření krve nám alergoložka řekla že je zdravý a to dodnes. Je mu ++ let a budu čekat co vyvedou hormony. U prvního syna což je 25 let nebyla taková informovanost hlavně co se týče internetu. U třetího syna jsem již věděla že IMUNITA DÍTĚTE se vyvíjí do tří let věku dítěte a to hlídání jídla a bez čokolády se nám vyplatilo. Samozřejmě každé dítě má ve vínku jiné indispozice takže je pak třeba pomalu zjišťovat a zkoušet jídla-ovoce (jahody) a tak. My měli štěstí že ovoce a zelenina nám nedělalo nic.
Jistě má hromada dalších matek své zkušenosti a fígle.
Přeji úspěšné zvládání situace. JÁJA

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.