| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Skutečně spontánní potrat

Mám čerstvou zkušenost se samovolným potratem v 8tt, ale na utz nebylo vidět ani embryo. Měla jsem od doktora vypsanou žádanku na revizi, ale mezitím začal potrat sám. Trochu se mi ulevilo, že se to děje spontánně, bez zásahů a rozhodla jsem se, že tomu nechám volný průběh a uvidím, jak to budu zvládat. Jeden den jsem slabě krvácela bez bolestí. Přes noc, tedy k ránu se to rozběhlo. Vzbudily mě jakoby menstruční bolesti, ale v cyklech. Šla jsem na záchod a něco žbluňklo. Myslela jsem, že je to vše, ale bolesti se stupňovaly. Spát, ležet, sedět nešlo. Raději jsem chodila a střídavě choulila do klubíčka. Asi po hodině ze mě vyšly bez bolestně plodové obaly, to už bylo nezaměnitelné. Bolesti rázem ustaly a v průběhu dalších hodin jsem silně krvácela (jako silná menzes) světlou čirou krev s občasnou sraženinou. Psychicky i fyzicky jsem se cítila lépe a hlavně smířená s tím, že se miminko nepovedlo. Cítila jsem i velkou úlevu, že jsem svůj smutek a poslední rozloučení mohla prožít doma, bez účasti cizích lidí. Byla jsem před tím trochu nervozní, jestli to všechno půjde dobře a díky článku jako je tenhle jsem klidnější. Jsou to velmi cenné informace, byť zní pro někoho drsně a surově, ale je to součást našich životů. Doktor mi žádné informace o možnosti potratu bez revize nedal, ačkoliv jsem se zkusila zeptat. A jen díky odvážným autorkám těchto článků, které sdílely svoji zkušenost, jsem se mohla lépe rozhodovat, co je během spontánního potratu normální a co ne. Děkuji!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.