| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Během letních prázdnin stoupá počet ohrožených dětí

To je právě velká chyba uvažovat takhle. Co může vyrůst s dítěte kterému nedůvěřuješ? Kterému řekneš, že v podstatě "nemá mozek"?

Něco ti povím, když mi bylo tak 3 nebo 4 roky, tak mě mamka vždycky říkala, že si nesmím za žádnou cenu brát nic od cizích lidí. Samozřejmě jsem ještě neměla zkušnosti, ale pokud mi dala tohle varování, NIKDY bych si od nikoho cizího nic nevzala. Pamatuju se, jak mě pak nechala asi 10 minut na pískovišti, že si musí odběhnout do krámu a řekla mi, že se nesmím vzdálit z toho pískoviště. Co myslíš? Kolem seděly nějaký tetky a jedna mi začala nabízet tatranku. Věděla jsem, že si jí za žádnou cenu nesmím od ní vzít, protože je zcela jistě otrávená ~t~ ano, neměla jsem ještě rozum (kdybych ho měla, tak mi dojde, že otrávená fakt asi není) ale věděla jsem, že mě matka varovala a tak jsem si jí prostě za žádnou cenu nevzala. problém byl, že ty tetky mě tu taktranku neustále vnucovaly (blbky jedny, nemůžou mít taky rozum? ~a~ ~o~) pamatuju si, jak jsem byla v úplně zoufalé situaci, protože jsem věděla, že si to nesmím vzít a musím jim pořád vzdorovat i když mi to vnucujou a zároveň ani nemůžu utéct z toho pískoviště než máma přijde.

Tím chci říct, že děti sice nemusejí mít rozum ale to neznamená, že to jsou nějaký nezodpovědný idioti, pokud je opravdu předem racionálně varujete před skutečnými riziky a pořádně jim vysvětlíte, co to obnáší, raději, než je předem brát za nezodpovědné tvory bez mozku, které musíte neustále hlídat.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.