| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Každé třetí české dítě začíná lyžovat ještě před nástupem do školy

Hanina ,
jsou školy kde se v rámci TV chodí sem tam na kuželky. Každý rok se běhá několikrát orientační běh, atletické závody, turnaje v házené, košíkové, fotbalu, mezi školama. Včetně šachů. Neřekla bych, že školy upřednostňují některé sporty.....naopak se snaží. Určitě jsem na spoustu věcí zapomněla.

Třeba můj syn mohl už 14dní místo TV chodit na běžky, ale 2 rodiče si to nepřejí, tak se nechodí~4~ stejně ty běžky budou na příští rok potřebovat.....nechápu ty rodiče ani maličko....a opravdu mi to hodně vadí.

Stejně tak mi vadí, že škola přestala jezdit na hřebeny hor na lyžák, důvod, bobánci si museli naložit rolbu batohy a pak šlapat asi 2km do kopce, cestou se stejně koulovali, ale rodiče měli už před odjezdem problém a před 2 lety se tam bylo naposledy. Strašné...... a léta se tam jezdilo, naopak jsme byli rádi, že lyžovali i když jinde sníh nebyl. a příjde asi jiná generace rodičů a jeden by se zbláznil co vymýšlí. Aby se ty jejich dětičky náhodou moc nehýbali.~8~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.