Zaměstnavatel tě v práci nemůže držet, pokud dodržíš níže uvedené náležitosti výpovědi. jedná se o jednostranný právní úkon, tudíž zaměstnavatel nedává souhlas ani nic takového. (viz zdroj www.advokati-pravnici.cz) Jedná se o jednostranný právní úkon, v jehož důsledku dochází ke skončení pracovního poměru. Výpovědí může rozvázat pracovní poměr zaměstnavatel i zaměstnanec. Výpověď musí mít písemnou formu a musí být doručena druhému účastníku, jinak je neplatná. Zaměstnavatel může dát zaměstnanci výpověď jen z důvodu výslovně stanoveného v § 52 ZPr (zákoník práce), zatímco zaměstnanec může dát výpověď z jakéhokoli důvodu nebo bez uvedení důvodu. Byla-li dána výpověď, pracovní poměr skončí uplynutím nejméně dvouměsíční výpovědní lhůty, která začíná prvním dnem kalendářního měsíce následujícího po doručení výpovědi a končí uplynutím posledního dne příslušného kalendářního měsíce.
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.
Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.
Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti. Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.