| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

taková otázka trošku od tématu-nevím jak moc tomu rozumíš-jak je to s tou dynamickou adresou?Já když se podívám každý den nebo třeba i každou hodinu na svoji IP,tak ji mám pořád stejnou.Tak jen mě napadá,když by poskytovatel většinou přiděloval měnící se IP adresu,tedy dynamickou,jak se potom dá dohledat konkrétní počítač třeba v případě že by bylo potřeba např.prokázat nějaký trestný čin zjištěním z jakého zdroje šly konkrétní data?Já myslela že IP adresa je přidělovaná právě proto,aby se dal identifikovat každý jednotlivý počítač,komu patří.Vím že IP může být společná,ale já jsem to na základě nějakých odkazů co jsem kdysi našla pochopila tak,že určitý počet posledních čísel má pouze ten jediný počítač,nebo jediná IP.Jinak tedy IP adresa se dá měnit pomocí PROXY,ale není to trvale a nejsem si jistá jak moc to funguje pro utajení konkrétního compu a uživatele,počítače nejsou má parketa.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.