| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

A jak na to přišli nekuřáci, že by měli mít přednostní právo být v restauraci? Je to o toleranci. Pro děti jsou cukrárny a dětská hřiště, tam to je to pochopitelné. Tenhle kult dětí je fakt divný. Nedávno se mi stalo, že jsem si kupovala v MC drivu jídlo, paní v okýnku mě poprosila, abych si posunula auto, na místo tomu určené, že to bude za minutku. Popojela jsem s tím otevřeným okýnkem, zamyšlená, plnou hlavu starostí, a vedle mě se ozvalo Okamžitě si vypněte ten motor, nevidíte, že je tady malé miminko? Uječený hlas maminy, která na tom místě vyhrazeném pro auta stála s kočárkem. Nevšimla jsem si jí, motor jsem teda vypnula (z auta žádný kouř nešel, ale to je vedlejší), děti mám ráda, ale zkonstatovala jsem nahlas, že to by nesměla chodit nikam, netobože po parkovišti (bylo to u parkingu). No děs, takové ježibaby... chápu, že někomu vadí kouř. Ale mi když vadí cokoliv, tak prostě odejdu. Je to o možnosti volby.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.