| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku To já poznám

Tak si to tu procitam...a premyslim..
Nasi se rozvedli, kdyz mi byly asi 4 roky..tatu jsem vidala do svych 7mi let(pamatuju si, ze vzdycky kdyz jsem se za nim stavila ze skoly, mel doma pokazdy jinou zenskou), pak se odstehoval na Slovensko a znovu se ozenil, tam jsem jezdivala taky a poznala ho jaky byl a porad je..psychicky agresivni alkoholik(hruza!).
Mamka se ale taky znovu vdala a spadly jsme vylozene z louze pod okap.Otcim me bil, rval na me denodenne ve stylu "ty sraci drz hubu a opovaz se promluvit, kdyz se bavi dospeli..." S mamkou se hadali taky denne, snazila se me zastavat, on nekolikrat odesel (za to jsem vzdycky dekovala Bohu..), ale max.po 14dnech se vratil.Detstvi jsem mela strasny..
Ted jsem v manzelstvi 2,5 roku, mame 14ti mesicniho synka a celkem krizi.Priznam se, ze o rozvodu taky uvazuju..Uz jsme o tom mluvili.Manzel ale neni zadny nasilnik, nechodi do hospody a je to v podstate hodny clovek.Muj problem je v tom, ze jsem nikdy nevidela jak ma takovy vztah mezi muzem a zenou vypadat.Doma byly jen hadky, krik, modriny a moje a maminy slzy..Asi si ani neumim muzu vazit..Nenavidim hadky, ale jinak uz asi po delsi dobe vztahu komunikovat neumim.Manzel rychle vzplane (asi jedina negativni vlastnost) a je to hned..
Chci vam vsem jen poradit, ze kdyz uz rozvod (a nekdy to opravdu jinak nejde a pro deti je to taky lepsi - netolerujte ani jedinou facku!, a psychicke tyrani je mnohdy mnohem horsi nez fyzicke..)tak prosim hodne premyslejte koho dalsiho detem domu privedete...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.