| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku To já poznám

Moniko, zdá se mi, že to vidíte poněkud černobíle. Někdy asi rozvod je nejlepší řešení, ale někdy rozvodem problémy pokračují a neukončí se. Při fyz. a psychickém týrání bych tedy rozvod viděla jako nejlepší řešení, ale jinak.... Na vztahu se musí pracovat, zní to jako fráze, ale je to tak. Když jsme se s mým manželem vzali, všechno se najednou obrátilo. Měla jsem pocit, že všechno, co mezi námi bylo hezké, je pryč. Na všechno jsem byla sama, bez peněz, bez pomoci. Manžel mě nijak neubližoval, ale taky si mě nevšímal. Domů chodil jen spát, občas se najíst a vyměnit si oblečení. Mě prostě ignoroval. Zkoušela jsem všechno možné. Po 4 letech jsem se rozhodla, že všechno ukončím a dám návrh na rozvod. Teprve tento návrh, který jsem mu nejdříve dala přečíst, ho probral. Pak začaly hádky, protože on nechápal proč. Pak jsem teprve navštívila poradnu. Možná jsem měla štěstí na partnera, ale teprve když i on navštívil také poradnu, dokázali jsme se domluvit. Najednou bylo všechno jasné a najednou jsme spolu mohli mluvit. Takže jsme se spolu domluvili, že to zkusíme znovu a mohu říct, že zatím se to vyplácí a nelituji. Každý den není procházka růžovou zahradou, ale rozhodně jsem ráda, že jsme spolu. A určitě to stálo spoustu sil nejen mých, ale i manželových. Jenže tenkrát jsme spolu mluvili tak nějak každý jinou řečí. Možná že se mezi čtenáři této rubriky najde někdo, komu se třeba podaří vztah obnovit ještě dřív, než se úplně ztratí. Hodit flintu do žita můžete kdykoli.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.