| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku To já poznám

Když před 4 lety, přišel tehdy můj manžel domů s tím, že se chce rozvézt, byl to pro mě šok. Znali jsme se 15let, manželé jsme byli 7 let a měli tehdy 5 letého syna. Nemohla jsem tomu uvěřit, protože do té doby tomu nic nenasvědčovalo. Byli jsme v srpnu na dovolené u moře a v říjnu s tím přišel jako z hotovou věcí. Chtěla jsem to řešit, promluvit si, už kvůli malýmu, ale o to nestál. Prý už ho to takhle nebaví. Když jsem se ho ptala, co malej, tak prý to pochopí.
Chtěla jsem, ať tedy zkusí na nějaký čas bydlet jinde a pak uvidí, jestli opravdu s námi nechce být. Taky nechtěl. Jiná ženská prý v tom není, to přísahal.
Nebudu to dál rozvádět. Bylo to pro mě peklo. Navíc s námi ještě 4 měs. bydlel.A před malým jsem hrála divadlo, že se nic neděje. I když mě mockrát viděl, jak brečím a ptal se proč. Nedokázala jsem mu to v té době vysvětlit.
Pak přišli vánoce, další ohromné divadlo a já se večer zhroutila. V únoru jsem s malým odjela na chalupu k rodičům a věděla jsem, že až se vrátíme, bude byt prázdný. Manžel se odstěhoval a veškeré vysvětlování, kde je tatínek a proč už s námi není, nechal na mě.
Bylo to těžké, malý to nechápal a když si pro něho jezdil na víkendy, odmítal jet beze mě. I ve školce začaly být problémy, prostě se bál, že když mohl utéct tatínek, může to udělat i maminka.
Trvalo to tak půl roku, než jsme se z toho oba vyhrabali a na štěstí jsem potkala skvělého kamaráda, pozdějšího partnera, který nám oběma pomohl.
Teď svému bývalému manželovi děkuji, že to takhle udělal a jsem šťastná máma dvou kluků, který jsou oba spokojení. Starší má malého bráchu hrozně rád a s novým tatínkem mají perfektní vztah. Ten ho v podstatě ovlivňuje víc, a to myslím v dobrém směru, než jeho vlastní táta, který si ho bere občas na víkend.
Proto si myslím, že kvůli dětem nemá cenu držet nějaký vztah. Jak jsem psala, své jsem si užila, ale teď jsem nejšťastnější v životě.
PS: Samozřejmě v tom byla mladá slečna, která ho ale do roka opustila a on se přišel vybrečet ke mě - v té době už v pohodě a s rostoucím bříškem :o)))

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.