| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku To já poznám

No jo, když ono to není tak jednoduché. Manžel je mizerný manžel, ale dobrý táta. Děti ho mají rády. Hraje si s nima. I když dcera mi už sama řekla, že mě táta nemá rád.
Zato ke mně se chová, jako bych tam nebyla, z čehož z mé strany vznikají hádky, protože mi to vadí děsně. On chce mít jen klid, abych mluvila, jen když se mě na něco ptá, dotknout se ho nesmím - odstrčí mne atd, atd...
Popravdě, neumím si představit být spolu ve stáří. Už teď se chová jako ti nesnášenliví dědci, na všechno nadává, každý je blbý, z novin čte jenom sport, komedie v TV kategoricky odmítá - nebaví jej, už ho nic nezajímá.
Z Jekylla se stal Hyde. On do poradny nepůjde, je to blbost, mám mu dát pokoj. Když jsem někdy řekla, že si s ním chci promluvit, řekl, že ho mé kecy nezajíma, že chce mít klid.
Jo a rozvádět on se nechce. Suma sumárum, nebije mě, rozvádět se nechce, má rád děti. Na druhé straně je všechno jen ne do nepohody. Ani do té pohody není, protože jí neumí vytvořit ani udržet. Nemá o to zájem. Děti jsou u mne na prvním místě, takže mám zůstat s někým, komu vlastně vadím a dávat tím špatný vzor dětem, nebo mám odejít, ale obávám se, že by jim chyběl? Babo, poraď:-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.