| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku To já poznám

Mirko, neřekla bych, že dělá manžel nějaké "chyby", možná ani já ne - i když minimálně o jedné své "chybě" dobře vím. Je to spíš tím, že jsme se poznali ve věku 27 a 35 let, do té doby jsme byli víceméně bez závazků (nepočítám manžela alkoholika, se kterým jsem se zrovna rozváděla) a zvyklí na nějaký styl života a ani jeden z nás není ochoten/schopen se měnit. Problém je, že já musím, protože jsem klidnej člověk a nesnáším scény, hádky a podobné záležitosti - řekněme, že je to částečně sobecké, protože kdybych se na to vykašlala, asi by se nic nestalo, ale na druhé straně nechci ubližovat lidem, kteří do té rodiny už jednou patří. Zkusím to vysvětlit na příkladu. Manžel dost nerad chodí na společné obědy k rodičům nebo sestře, nicméně jeho rodina si na takové ty společné oslavy a sedánky potrpí. Obvykle hned po jídle vypadne s tím, že ho bolí hlava nebo si musí ještě něco zařídit, a já tam zůstanu se synem a dělám diplomata, který musí na jedné straně odsoudit manželovo ošklivé chování, ale na druhé straně se ho zastat, protože je to můj manžel. Protože já sama tohle neřeším, mě je fuk, kdo kam chodí nebo nechodí, a když někdo chce odkudkoli odejít, tak prostě odejde a tím to končí. Jenže manželova rodina to řeší a co já s tím mám dělat jiného... říct jim, ať se na to vybodnou a nechají ho být? Nebo odcházet společně s ním, když si syn může pohrát s tetou, bratrancema atd., kteří ho mají rádi? Takže asi takhle jsem to myslela... :o)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.