| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já mám trochu problém s tím, jak tady matky fotí své dětičky. Nikdy bych fotky svých dětí nedávala na veřejnou diskuzi. Ani jejich jména ne.
Též by se mi nelíbilo, kdyby takto činila má matka se mnou. Naštěstí v mém dětství internet nebyl.

V diskuzích je možné dohledat hodně a když je k tomu i náležitá fotodokumentace, tak si tyto ženy plně neuvědomují, co může nastat.
Nemusí, ale může. A to mně osobně stačí, abych se podobných věcí vyvarovala.
Na Rodině fakt není problém zjistit u x matek jak se jmenují a jak vypadají jejich děti, jak vypadá interiér i exteriér jejich domu, či bytu, jak tráví dny a víkendy a kdy je jejich byt prázdný, co si koupili, kam a kdy jedou na dovolenou apod.
Kriminálník by si zkrátka smlsnul. Má to zde naservírováno na zlatém podnose.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.