| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku To já poznám

Ahoj,
ono totiz je tezke pomoci nekomu v takove situaci, ale vychodisko z jakekoliv situace vzdy nejake existuje. Kdyz jsem byla tehotna taky jsem nervozne reagovala na vsechno kolem sebe, ale po porodu se vse zmeni k lepsimu. Nektere chlapy jsou zbabele a utikaji pred problemy. Taky vime, ze nikdo neni dokonaly a proto se uz tim netrap, radeji mysli na sve miminko, protoze ono tve trapeni citi a proziva ho spolu s tebou. Mysli na tu chvili kdy uvidis clovicka, kteremu jsi dala zivot. Neni nic krasnejsilo nez dat zivot. Pamatuji, ze kdyz jsem byla tehotna, manzel mi porad rikal, ze kdyz po porodu nezhubnu, tak se se mnou rozvede. Brecela jsem ten krat, ale dnes vim, ze byl moc mlady a nevedel co rika. Dokonce jsme se hadali ohledne kojeni ditete, rikal mi totiz, ze ochabnou mi prsa jestli budu ho kojit, a ze jemu to bude vadit. Proste takovych hadek bylo ... Dnes se tomu obcas zasmeju a neverim, ze to opravdu rikal. Ale vse jsem prekousla. U tebe je trochu situace jina, ale neverim, ze by tvuj manzel ze dne na den prestal milovat tebe a to nenarozene dite. Mozna dostal strach a proziva tvoje tehotenstvi spolu s tebou jen v jine podobe. Nekde jsem cetla, ze nektere chlapy tehotenstvi manzelky zmeni, nektere odmitaji sex s manzelkou nebo citi vuci ni jakysi odpor apod., proste prozivaji jakou si krizi, ale po porodu se vetsinou vsechno srovna. Ostatne neprestavej doufat, ze kdyz spatri toho maleho drobecka jeho strach se zmeni v pocit velkeho stesti a on si uvedomi co vsechno malem zpusobil. Takze tobe zbyva jen sebrat vsechny sily a vydrzet ten psychicky natlak. Budu drzet ti palecky, at ti to vyjde. A hlavne at miminko je zdrave. Kdyz budes chtit se popovidat napis mi na e-mail:oxana@razdva.cz

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.