| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

macimm proč se hlásíš ke skupině podporující popálenou natálku? podněcuješ tím jen druhou stranu k reakci.

mmch čerstvý zážitek...
14.letá dcera předevčírem přišla večer domů s nateklým okem a modřinou pod ním.mimo to měla i modřiny na rukách,stehnech a přirození..
zmlátila jí 19.letá cikánka za to,že -jí dcera ignorovala když na ní ve skateparku pokřikovala héééj ty koště pd sém!!holka šla jen kolem se svým vietnamským kamarádem.na něj cikánka křičela vietnamskej šmejde!!
okamžitě jsem strčila mimino mnželovi,který nevěděl která bije..sedla do auta a jela jsem tu holku hledat.poptala jsem se na ulici kde bydlí a jela k nim domu.zvonky měli na bytovce neoznačené,tak jsem zvonila na všechny.vylezlo jich ven dost.mezi nimi z zmíněná marie.co jsem jí řekla,nemělo kapku rasistiského potextu.dokonce jsem jí vykala.ale řekla jsem jí,že se bude mé dceři vyhýbat na 100 metrů a nezavadí o ní ani pohledem.donutila jsem jí předevšemi se mé dceři hooodně nahlas omluvit.

a o co jde..nešla jsem na policii,protože ta holka je v podmínce,jak jsem se v té jámě lvové dozvěděla.jeden průser a jde do kriminálu.
už dva dny mám v sobě zvláštní pocit když se koukám na dceru které ted právě monokl pořádně zfialověl a nemůže se posadit,že jsem kráva,že jsem na tu policii nešla.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.