| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku To já poznám

U návštěvy psychologa vůbec nejde o rady z jeho strany. Nevím, jak to funguje jinde, ale moje psycholožka mi nic neradila. Jen mě nechala mluvit, ptala se. Ona spíš fungovala jako posluchač a kladla otázky, asi správné.
Vlastně nejdříve jsem si ulevila a po určité době jsem byla schopná svou situaci vidět s odstupem a byla jsem schopna své problémy řešit sama. Psycholog neporadí řešení, ale dokáže přinutit, aby člověk řekl všechno, co ho trápí, nahlas. Říct to všechno narovinu nahlas je polovina úspěchu. Ono se to taky někdy nahlas nechce říkat, protože chyba není jen na jedné straně, ale mnohdy na obou. Někdo psychologa nepotřebuje, stačí kamarád, ale třeba pro mě je lepší svěřit se tzv. cizí osobě, tzn. psychologovi.
Každý si musí najít to, co jemu vyhovuje. Fungují také linky důvěry, kde Tě mohou vyslechnout a dají náplast na bolavou duši. Ale řešit to musíš.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.