| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku To já poznám

Děkuji vám všem za reakce a názory….
Když o tom všem tak přemýšlím, (stále dokolečka) je s podivem, že místo abych ho dokázala odepsat ( jak bych poradila ještě před 9 měsíci každé kamarádce v podobné situaci), tak ho spíše omlouvám a ptám se proč…… a říkam si že kope kolem sebe, že to tak nemyslel...
Nemohu uvěřit tomu, že by 5 let říkal něco a přetvařoval se a teď nejednou byl pravý opak…..
Ivo a čím dál víc mě napadá co si napsala ty, že si uvědomuje, že se nechoval tak jak měl, popřípadě udělal nějakou blbost, a teď neví jak z toho dál…. a co dál…. paličák je na to dost velký ( to vím dlouho) a ještě k tomu RAK ( problémy s nikým neřeší ..) a něco v práci v tom je a asi to hraje podstatnou roly a taky bych řekla, že dostal strach jak to zvládne – to mimi ( je mu 45let – ale doposud to nikdy nevadilo a byl spíš flegmatik a samej humor… ) Holt 50% chlapů neumí řešit problémy………….. Nebo je v tom úplně něco jinýho co netuším …..Nebo je to blbec :o( a byla sem tolik let slepá! :o(
Možná že ho jenom omlouvám a vůbec za to nestojí., možná si to už konečně uvědomím a bude mi líp….
Děkuju vám všem a třeba ještě napište…
Joo a zítra jedu ke kartářce :o)))) ač sem u ní v životě nebyla a ani po tom nijak neprahla… Tak třeba se dovím co mě čeká za krásný věci :o)))
Co vy na to??
PA a PU . B.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.