| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Zavolej si na jejich zakaznicky servis. Ja jsem mela jednou problem s vecernimi saty, co jsem kupovala mame. Za 150 dolaru, z Ciny, byly usite na miru. Vim, Cina, ale dotycny mel 600 pozitivnich komentaru, tak jsem to riskla.. No saty dorazily, silene, tak jsem se s prodavajicim dohodla, ze je poslu zpatky a on mi posle penize. Po par tydnech, kdy byla na internetu pri trackovani zasilky uvedeno, ze dorazila do ciny, jsem ho nekolikrat kontaktovala a nic, neozval se. Tak jsem psala na pay pal, a oni ze musi byt na internetu pri trackovani zasilky vyslovne uvedeno, ze byla dorucena do domu. Volala jsem na postu, tam mi poslali papir, kde bylo vyslovne uvedeno, ze zasilka byla dorucena a kdy byla dorucena, a na pay palu mi to neuznali, ze by to muselo byt uvedeno na internetu, ze je nejaky dopis z posty nezajima. Opet jsem volala na postu a tam mi rekli, ze Cina neni povinna menit status zasilky on line, takze to ani nedelaji. Opet jsem volala na Pay Pal a tam mi rekli, ze to je jim lito, ale penize mi nevrati. Tak jsem si nechala zavolat supervizorku a ta mi penize vratila. Ta jejich buyer protection je pekne na houby, musis se pohadat, abys neco dostala zpatky.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.