| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Danielo, ona tam pro vzdělávací účely je nějaká výjimka, akorát jsem nikdy nepochopila přesně jaká...

Jinak já obrázky z netu používám na výrobu pomůcek pro děti do školy - to je ještě upravuju a různě kombinuju s textem - vyrábim z toho pomůcky. Ale dělám to jen u pomůcek pro naši potřebu. Ptát se na souhlas bych nezvládala - někomu trvá tejden, než odpoví a já kolikrát když dítěti něco nejde, tak vyrábim pomůcku do druhýho dne, abychom plynule navázali.

Pak mám ale sérii pomůcek, který šířim dál (nikoli ke komerčním účelům, ale na požádání učitelek z jiných škol nebo maminek, který chtěl něco trénovat s dětma doma), a tam mám všechny obrázky vlastní.

Když někdo vyvěsí třeba powerpointovou prezentaci na portál RVP, tak tam obvykle má odkazy, odkud čerpal. Taky to není zpoplatnění, tak si myslim, že tam odkaz stačí. Kdyby se to mělo ocitnout v časopise, souhlas stopro musí bejt, i kdyby to bylo o vzdělávání.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.