| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Moje nejlepší kamarádka kouří, můj milovaný strýc kouří. Takže neházím je do jednoho pytle, ale vážně se jim divím, že s tím ještě nechtějí přestat, když to nemá žádná pozitiva. Kamarádka bezohleně hulila i během těhotenství, i před svým dítětem..~Rv
A bezohledný kuřák, který hulí na zastávce a vůbec mu to nepřipadá divné tak ten mi tedy vadí. Stejně tak jsem pro zákaz kouření v hospodách a restauracích. Kuřák dělá něco nenormálního, ne nekuřák. Proto by se měli trestat kuřáci tím, že by si nemohli zapálit na věřejných místech, než nekuřáci tím, že do restaurace nevlezou, budou si muset vybírat nekuřácké, kterých je třeba na venkově málo apod.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.