| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Samozřejmě, že když se někdo zpije do němoty, tak mu to pravděpodobně nejen škodí, ale může svým chováním obtěžovat okolí ... jenže upřímně, když jdu v poledne/odpoledne do restazrace moc ožralých lidí tam není, na ulici se taky neválí hromady ožralců ... jestli se chcou normální lidi opít, tak jdou většinou večer do hospody nebo baru, tím pádem předpokládám, že tam potkám stejnou sortu lidí, kdežto kuřák kouří od rána do večera, neznám žádného, který by si dal jedno cígo denně, stejně jako si třeba někdo dá jedno pivo denně ... v tom prostě rozdíl je, alkohol škodí, pokud ho piješ a nemáš míru, ale to už jsou v podstatě alkoholici nebo lidé, kteří k tomu směřují (jo, je to závislost a škodí to) ... v reálu je to bohužel tak, že na jednoho ožralého člověka, kterého každý den teda nepotkávám, mi připadne tak 10 kuřáků a z toho se denně setkám třeba se 3-4 (neříkám, že mě obtěžují, jen že se vyskytují) ... ten nepoměr tady je ... taky se na to dá koukat z toho úhlu pohledu, že kouření kuřáka v běžném životě neomezuje, takže normálně žije, chodí mezi lidi, pracuje atd. (takže se s ním setkávám), kdežto opilý člověk toho moc nezmůže, bud´je z něj troska a sedí doma nebo v hospodě a chlastá jak duha, nebo je v léčebně (v podstatě mimo místa, kde se vyskytují ostatní - nepočítám hospodu, tam si prostě lidí jdou dát něco ostřejšího a když tam teda člověk jde, tak s tím musí počítat).

Souhlasím s tebou, že je plno jiných závislostí, které jsou taky škodlivé, ale o to mi nešlo ... kouření se od jiných závislostí liší tím, že nenabourává život člověka jako třeba závilost na drogách, alkoholismus apod., takže dál plně fungují mezi lidma i s cigárem v ruce a to v mnoha situacích ostatním (nekuřákům) vadit může ...

Mě kouření jako takové nevadí, ať si dělá každý co je mu libo, ale bezohlední kuřáci mi vadí, stejně jako jakýkoli jiný bezohledný tvor.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.