| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Otcovské fejetony: Nápověda

Petro, narozdíl od Tebe považuju už embryo za tvorečka, který má právo na lidskou lásku, na život, na vývoj, na štěstí. Prostě už embryo je pro mě základ čehosi, z čeho jednou může být milý a milující človíček - a to mi stačí, abych se dostatečně zodpovědně a s úctou chovala i k sexu. - Podotýkám, aby bylo jasno: nikomu nevytýkám sex před svatbou, jen idealisticky toužím, aby k němu lidé nepřistupovali lehkovážně; nikomu nevytýkám H antikoncepci, je to skvělá věc, pokud ji žena může užívat; jsem pro to, aby zůstala možnost interrupcí, ačkoliv je sama nijak neschvaluji; nejsem věřící, a svůj vztah k počatému životu mi byl dán jinými cestami než extremistickým pojetím víry.
- Nicméně když hodnotím všechny Tvé příspěvky z téhle diskuze, je mi jasné, že my dvě se v téhle otázce prostě NEMŮŽEME shodnout. Dobrá, měj si svůj názor a vychovávej si své děti jak uznáš za vhodné. Ovšem já své dítě budu vést k tomu, aby se snažilo jednat s rozvahou, úctou a zodpovědností - a to včetně otázky sexu. (Doufám, že se mi to NĚJAK podaří...)
M.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.