| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Vcera jsem se chtela prihlasit na svuj ucet na Facebooku a byla jsem velmi prekvapena, kdyz mi suse oznamili, ze muj ucet byl zablokovan. Nedostala jsem pred tim zadne varovani a ani si nejsem vedoma, ze bych se neceho dopustila.
Vsichni rikaji, jak je tezke na Fb nechat zablokovat ruzne rasisticke stranky, ktere se prokazatelne dopusteji trestnych cinu.
Ja mam, respektive mela jsem, 5 pratel a hrala jsem prevazne hry (kvuli pokeru me to tedy mrzi obrovsky, uz jsem mela "nahrabany" pekny balik), prispevky prevazne nevinne - vinnu priznavam jednou, kdy sem napsala, ze nesnasim tchyni.
Takze kdyz ja nesnasim tchyni, je to duvod ke smazani, kdyz parta rasistickych debilu nesnasi kdekoho, tak je to v poradku?
Psala jsem hned na jejich zakaznicke stredisko, ale nedostala jsem zadnou odpoved.
Stalo se vam to nekomu? Odblokovali vas zpatky? A vite proc se to stalo??

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.