| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Zdravim....
stale mi to neni jasne, tak se zkusim zeptat tady.

Stala se mi zvlastni vec...
Po vikendu jsem prijela domu, zapla PC a chtela odeslat jeden email....
Ale ouha, adresa nikde.
Vzdycky jsem mela adresy "pod pismenem" ne v klasickem adressari... Stacilo zmacknout treba pismeno "A" a nabidlo mi to adresy od a.. rozumite.

Mam Office outlook 2007... i pres to, ze mi letos na jare "odesel" pocitac, po nasoukani systemu zpatky mi outlook fungoval normalne. Takze nejakou chybou systemu to asi nebude....
je pravda, ze posledni dobou se stalo hodne veci a nekteri lide me vymazali ze svych zivotu......odstrihli me... ale stejne.... kdyby jim tak moc slo o to, abych na nemela kontakt, uddlali by mnohem vic, nez zablokovali napr ucet na FB, ze jo?
Takze i kdxyz me to napadlo, porad si myslim, ze by jim to za to nestalo.
Nevolam, nepisu., nikoho neprovokuju.
A ted otazka
JAK je sakra mozny, ze se mi najednou z niceho nic ty adresy ztratily?
Muze se mi nekdo nabourat do outlooku?
A smazat adresy?
Zpravy nechat?
I kdyby znal heslo?
nechapu...
Poradte tupoucke blondyne...KAM mi teda ty adresy zmizelxy, kdyz tu ctyri roky normalne byly?~d~~d~~d~

Diky~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.