| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Asi hloupá otázka, promiňte, ale mám potřebu se sem vypsat.
Sama mám dvě děti, první jsem čekala ve dvaceti, na těhotenství jsem přišla pozdě, potrat nebyl možný, pokud by byl, asi bych šla. Bydlela jsem daleko od domova, živila sebe i přítele v drahém podnájmu, mě dvacet, on o dva roky starší, bez nábytku, bez pračky. Malou jsem si tedy nechala, zbývalo málo času do porodu, zabrala jsem a vše pořídila, zařídila, dokonce i novou výbavičku a kočárek jsem pro malou měla, samozřejmě pračku atd, ale musela jsem celé dny a noci pracovat a šetřit a po šestinedělí zase, s malou na krku, s malou do práce, práce domů atd.
Dnes jsem tááák šťastná, že jí mám, je jí osm a půl e je to skvělá krásná chytrá holčička, miluju jí. A děkuju bohu, že to tak zařídil, na těhu jsem přišla ve 26 tt a ještě vykoukla ven o měsíc dřív, takže to byl hukot. Nicméně jsem šťastná, že jsem nepodstoupila umělý potrat.
Promiňte za román, ale přestávám brát antikoncepci, opět jsem se dočetla, co je to za humus do těla, různě jsem na netu hledala a našla jsem v té souvislosti i téma potrat. Nikdy dřív jsem se o to nezajímala, nehledala....toto mi vzalo dech. Měla jsem svou představu o potratu, ne příliš jasnou - raději. Moje matka má 4 děti, na potratu byla 4x, tchýně 2 děti, na potratu 3x. Mluví o tom se smíchem. HAHA.
Asi je to dost zmantené, jak to píšu....jednoduše, našla jsem film Němý výkřik, asi spousta z vás ho zná. Byla jsem z toho v šoku, úplně vykolejená, ale co víc, u toho byl film, natočeno několik potratů, vše dětailně vidět, surově natočeno, váhala jsem, zda na to koukat nebo ne....koukala jsem se, celou dobu jsem brečela, klepala se, bylo mi zle. Ale já razím takovou teorii, že před realitou se oči nemají zavírat, pravdu by člověk měl znát.....bylo to děsné, ale dost mi to dalo.
Poté jsem s tím konfrontovala manžela, ač nerad, celé to absollvoval se mnou znovu, byl z toho úplně vyřízený! Brečel, nechápal. Při otázce, jak si myslel, že potrat probíhá, tak řekl, že si myslel, že žena dostane injekci, má v sobě nějaké vajíčko, to se vyjme a hotovo....toto nečekal. Je z toho špatný ještě dnes. Mluvili jsem o tom....já vysazuji antikoncepci, čeká mě operace a poté chceme třetí mimi, víc ne. Ovšem po této osvětě jsem dala manželovi pod noc, že antikoncepci ze zdravotních důvodů odmítám, vlastně pro mě je dokonce kontraindikována...a že na žádný potrat v životě nepůjdu, i kdybych měla rodit děti každý rok, i kdybych jich měla mít deset, tak nikdy. On jen dodal, že jich deset sice nechce, ale že by něco takového nikdy nedopustil....a nikdy to po mě nechtěl.
Proč to píšu....myslím si, že to video by mělo vidět co nejvíc chlapů, aby věděli, že když pošlou ženskou "ať si to nechá vzít" co to vlastně znamená, co ta žena musí podstoupit, co tím způsobí ~n~ a taky by to měli detailně vědět a vidět ženy, co tím malému tvorečku způsobují ~n~ Pak by se nesmály, jako moje matka a tchyně....
Mít za sebou potrat a pak vidět toto video, tak se zhroutím a skončím v blázinci, bez nadsázky.
Nikoho nenutím, aby se na to koukal, nicméně si myslím, že stojí za to se na to podívat, aby člověk věděl, obzvláště to druhé video je šílené....mě to dalo to, že se na potrat dívám nyní úplně jinak, nikdy bych na něj nešla, nedovolila ho své dceři, jsem odpůrcem.Na You tube toho bude asi spousta v lepší kvalitě, jak teorie, tak potratu samotného, já to viděla tady :http://znamost.cz/seznamka.php?s=666 nic jiného už vidět nechci
Nikoho nenutím, omlouvám se, jestli to někoho obtěžuje...musela jsem to sem dát....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.