| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jasně,ale bud manželství nefunguje.Tak odejdu.Já teda kdyby se ke mě takhle choval a ještě mel milenku,tak s ním asi nespím.HA taky asi nebrala že.Takže i její chyba podle mého,mohla čekat že otěhotní ne.Stalo se,její chlap dvojčata nechce,co jiného zbývá potrat,fakt super řešení.
Nezávidím ji tu situaci,ale ani nelituju.Je to ve mě nouž to tu taky někdo psal,dlouho se snažíme o dítě,co já bych za to dala,otěhotnět,je to paradox.
Potrat neodsuzuju jenom když jsou k tomu vážné zdravotní problémy,jinak jo,jenom proto že s tím nepočítali a nějak se to nehodí do jejich života mít dítě,ale měli si to rozmyslet dřív naž na to vlítli.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.