| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já FB taky nemám. Ale co jsem tak trochu pochopila o tom, jak to funguje mně trochu děsí. Když si na zeď "jen mezi přáteli" napíšu, že jsem si uprdla, tak se to ukáže všem mým přátelům a přátelům těch mých přátel a já nevím jestli to nejde ještě dál.. takže aniž bys člověka vůbec znala, nebo o něm měla nějaké tušení, tak ti přijde, že si zrovna uprd. To ja fakt na palici. Navíc je to takový "nucený" šmírování.. co je mi do toho.~l~~l~ A když si někdo myslím, že něco zveřejní jen mezi "přáteli" tak to tak úplně asi není.. nebo to chápu blbě? Je mi to celé proti srsti.. Navíc psát někde na web, že jsem zrovna na dovolený, jsem tam s Tondou z Oseka a přijedeme za měsíc.. a v přátelích mám 400 osob, který každý má dalších 150 přátel.. no to je slušnej ranec lidí a jak víme "příležitost dělá zloděje" ~a~~a~~8~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.