| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Proč se ptám - máme notebook HP, končí nám záruka. Od začátku blbne, dvakrát jsme ho měli v opravně, vad má víc, ale nechtěli jsme být bez něj takže jej budeme reklamovat až teď. Myslím si že značka HP není moc kvalitní (před koupí jsem si myslela opak) a to hlavně z důvodu, že pokud jsem jej chtěla koupit na IČO, byla by záruka pouze 1 rok (neřídí se to pak Občanským, ale Obchodním zákoníkem), jako soukromá osoba mám záruku 2 roky. Logicky usuzuji, že výrobce tuší, že některé součástky po určité době provozu (který je většinou při firemním používání intenzivnější než pokud jej používá soukromá osoba) prostě odejdou, většina elektroniky se nám rozbila pár měsíců po záruce. Chtěla bych, aby mi notebook pořádně zkontrolovali a vyměnili co jde, tak by mně zajímalo, jaké vady kromě těch co máme my se vám na notebookách vyskytovaly? Moc děkuju za odpovědi a nepište mi cosi o mé nepoctivosti vůči servisu, na to se tu neptám, děkuji za pochopení ~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.