| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Zerat, s tím mobilem a notebookem jsem byla já, protože to mám doma vím, že musím nejdřív zapnout bluetooth na mobilu a nastartovat PC Nokia Suite, potom se teprve mohu připojit. Kamarád mi zařídil "mobilní" net v rámci firemního volání, takže mám neomezený za cca 200,- měsíčně. Je to sice pomalé, nedá se na tom pořádně přehrát video natož stahnout film, ale na nějaké to brouzdání po Rodince :-)to stačí. U nás ADSL bohužel nejde, prý kvůli starému typu ústředny. Už mne s tím O2 štve. Tak máme modem CDMA, vzduchem, je to drahé a taky dost pomalé a nespolehlivé. Mám na tom domácí síť s axesspointem, dcera se chytá na notebook v pohodě, já na ten svůj s externí wifi měla smůlu. Prostě se do mého pokoje signál nedostal. Tak když jsem měla tu možnost mobilního netu, tak jsem to vzala, na noteboku dělám celkem často. Telefon mám Nokii, vysouvací Supernovu, přes PC Nokia Suite to chodí celkem dobře, ale ztratila jsem originální datový kabel a přes jiný to prostě nešlo. Tak musím přes Bluetooth.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.