Podle mě radši žádný, idea sice vypadá dobře, ve skutečnosti se ale některe vitaminy a živiny při pomalém vaření zničí enzymatickou reakcí. Pokud je teplota vyšší, enzymy jsou rychle denaturovány a mají kratší čas na reakci. Jelikož pomalý hrnec vaří při teplotě o dost nižší, než je bod varu a tyto enzymy nejsou rychle denaturovany a mají čas působit, čímž zelenina ztraci živiny.
Při vaření fazolí nestačí nízká teplota v pomalém hrnci ke zničení toxinu Phytohaemagglutininu (Zahřátí fazolí na méně než 80 °C může zvýšit toxicitu až pětkrát - jsou tedy mnohem toxičtější než za syrova. Otrava se projeví 1 až 3 hodiny po požití nevolností a zvracením.). Nízká teplota nezničí ani některé přirozeně se vyskytující bakteriální toxiny.
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.
Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.
Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti. Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.