| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Hezký večer, máme doma čerstvé miminko a jak se nám začínají hromadit fotky a příbuzní a kamarádi po nich jsou jako diví, chtěla bych nějak vyřešit jejich umisťování na internetu. Nechci zveřejňovat fotky mimča na Facebooku (nehledě na to, že babičky mu samozřejmě až tolik neholdují) a z bezpečnostních důvodů bych raději něco, co bude alespoň trochu "pod heslem", tedy něco, kam budou mít přístup jen lidé, kteří znají konkrétní odkaz či přímo heslo. Dělám alba také na Picasse, ale nechce se mi rozesílat pokaždé nový odkaz - raději bych něco, kam se mohou příbuzní podívat, kdykoli je napadne.
Jak to máte vyřešené vy? Trápí vás otázka bezpečnosti? (Manžel tvrdí, že by to neřešil, ať to prý udělám klidně veřejné, ale mně se to nezdá...) Napište mi prosím tipy a své zkušenosti! Díky moc, E.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.