| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Yurokové versus Siouxové

Petro,

jezismarja, JAKEJ zas instruktazni film o kojeni?? Ja kojila jedno dite pres 12 mesicu, druhy asi 3,5 roku a zadnej film jsem rozhodne nevidela..mozna jsem neco cetla, tedy to uz si nepamatuji presne. Kazdopadne tedy nevim, KDE je ten medialni tlak na kojeni, opravdu ne, ja zadnej NEVIDIM.

Jiste, Ty mi zase napises, jako onehda, ze mych deti se ten tlak uz nedotkl, nebot jsou velke, ze? Tak mi prosim napis, od KDY (ktery rok) se ten medialni tlak na kojeni zacal prosazovat. Bylo to letos, loni, predloni? Predpredpredloni jsem ho tedy ani v porodnici nevidela :-)

Naopak, ja vidim hodne tlak, ktery je na kojici maminky vyvijen kvuli delce kojeni, vidim tlak na odstaveni. Nekteri pediatri rikaj jeste stale kojeni do 9 mesicu, jini lekari (staci maly zdravotni problem matky) nutej maminky prestat kojit ihned a to treba z duvodu leku..viz treba nedavna debata zde: http://www.rodina.cz/diskuse1691.htm
Jini lekari mlzej o tom, jak jsou kojici maminky unavene a berou sami sebe za priklad.

Takze, prosim, o presne udaje, KDE lze toto najit, a JAK dlouho je v zemich ceskych tento tlak na kojici matky vyvijen.

Milada

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.