| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Yurokové versus Siouxové

Petro,

na predporodni kurs prece nemusis chodit a pokud na nej jdes a program se Ti zda divny, tak se jdi branit a treba v pulce filmu odejdi, ne? Ja na predporodni kurs chodila pri prvnim tehotenstvi a ZADNE filmy se nepromitaly, kojeni byla jedna z cca 6 prednasek. Pri druhem tehotenstvi jsem dokonce na zadny kurs nechodila, no jsem asi nezodpovedena matka, presto jsem kojila vic jak dost:-))

Dale jestli to tedy chapu spravne, tak v UPMD promitaji nyni (rok 2004) vsem rodickam 2 dny po porodu film o kojeni? Tak nezlob se na mne, v porodnici jsem tedy ja mela uplne jine starosti nez se koukat na nejake filmy. Opet, pokud by mi film pripadal jako nejaka masaz, tak pak nechapu, ze jsi to dokoukala, ja proste odchazim a je mi jedno, co si o tomkdo mysli, ne? Jsem snad v porodnici proto, abych se divala na filmy?? Ja jsem tedy v porodnici byla proto, aby dite porodila a posleze kojila. Pokud by kojeni NESLO, tak by to resila s nejakou sestrou, lekarkou apod.. Nejaky film by kojeni stejne nezachranil, to chce jaksi praxi :-)). Navic, o nejakem promitani filmu v porodnici slysim prvne, z toho bych proste nedelala zadny zaver. Nebo mas snad nekde DUKAZ, ze vsechny maminky rodici v roce 2004 ten film v kazde porodnici videly a tudiz ze to je tlak na vsechny kojici maminky v CR ?? A stejne to nejak nechapu, to se promita primo na pokojich, to tam maji vsude TV, nebo vsechny ty maminky nazenou do nejake TV mistnosti, nebo jak to tam probiha?

Hele a nedavno jsi tu propagovala to, ze kdyz se Ti neco v nemocnici nelibi, tak je treba podat stiznost, treba k LK. Podala jsi nejakou stiznost, ze se Ti v UPMD tohle zdalo jako neprimereny tlak ? :-))

S tim pediatrem - tam jaksi zalezi na tom, k jakemu chodis, ne?
Kdyz se Ti nelibi letaky LL, tak je necti, ne?:-) Ja tedy nevim, zda u naseho pediatra nejake letaky o kojeni jsou, vim jen, ze nedavno jsem si tam brala letak na probiotika, pak tak maj tak ruzne letaky na leky proti kasli, mozna nejaka ta umela vyziva ze tam taky je, opravdu, co si tak pamatuji, lezej tam hlavne letaky ruznych farmaceutickych firem. Jo vlastne, ted tam byl nejaky tvrdy papirovy stojanek s letakama na ockovani, ale ty letaky byly uz vybrane, coz mne docela mrzelo, bylo to o meningokovi a to bych si prave docela rada precetla.

Pokud se Ti nelibej u pediatra letaky LL, ci neco jineho, tak lekare zmen, ne? :-)

Milada

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.