Přidat odpověď
Sčítání - kde uvádím RČ a jméno, tedy jasná identifikace
Debilita, kdy vedle RČ vypisuju pro blbečky ještě datum narození.
Snaha zjišťovat, kdo u mě bydlí, s kým se stýkám, kdo koho navštěvuje... a ještě data narození. Co mám dělat, když je u mě sestřenice švagrové - mám se jí ptát na datum narození? A proč bych to měla někam psát? Já nemám papír na zák. 101 a nejsem oprávněna tyto údaje o nikom sbírat.
Co je komu potom, kolik mám v domě bytů nebo místností - podstatné údaje jsou na KÚ a Stavebním úřadě.
Proč, když někoho zajímá migrace obyvatel (budiž), má psát úplnou adresu, kde se zdržuje? Proč nestačí obec???
Proč trapná hra na zaměstnavatele, že se jako neptají, když je tam jasná a celá adresa - na jedné adrese bývá zam. nejčastěji jeden. Přitom to je jasně vedený a evidovaný údaj jinde.
Jaký význam má pro sčítání informace, v kterém je byt patře?
A ty lži o tom, aby hasiči věděli, z čeho je postaveno a kolik lidí mají hledat a zachraňovat - tomu může věřit jen totální pitomec. Krom toho, že si to před zásahem určitě najdou a vyhledají a počtou si, mezitím to shoří nebo co, tak z čeho je barák postavenej poznám i já na první pohled a informace o lidech je zcela bezvýznamná, protože v paneláku jich může být 50 odjetech nebo 30 navíc a v baráku vědí, kolik jich tam zrovna je, nehledě na to, že i se správnými údaji se ta skutečnost prostě v čase mění.
Dále mi vadí, že komisaři neoznamují, kdy přijdou, chodí v úplně jinou dobu, než den dopředu řeknou, otravují mě doma, obtěžuje mě to, a když tam jsem, tak nepřijdou. A já to ještě celé musím platit. To je fakt na palici. A moc mě těší, že nejsem sama, koho to s..e.
Předchozí