| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Škoda rány, která padne vedle

Ja nesouhlasim s fyzickymi tresty na diteti, my jsme vetsi a silnejsi a dite je nam automaticky podrizeno, nema proti nam sanci.
Ja svou dceru vychovavam bez pohlavku a placani pres prdel, protoze jestli jednou clovek zacne dela to potom porad pri kazde hlouposti( a ty deti delaji kazdy den). Ja se snazim byt konsenkventni, zadne plane vyhruzky, ale tresty. Jestlize zlobi jde na chvili do pokoje, nebo zakaz tv, atd. Svoje dite nechci ponizovat bytim. A moje dcera mi neskace po hlave, slisim od jinych,ze je dobre vychovana, a to bydlime na zapade. Znam tu jednu cesku, ta svoje dite vylozene mlatila a ponizovala, a ta holcicka to zkousela na moje dite, to potom opravdu boli, kdyz se clovek snazi dite vychovavat byt vuci ostatnim ohleduplny a pak prijde takove male zviratko, ktere samozrejme za to nemuze ale ta matka.
Byla jsem taky v anglii jako au-pair, a ty deti tam byli opravdu rozezrani, ale to nema co delat s bitim. Deti musi mit pravidla a tem se musi naucit, oni zkousi hranice, to je dulezite pro jejich vyvin, ale my jim musime ukazat kde ty hranice jsou laskyplne, ne bitim. Nemyslim tim placnutim na zadek, ktery clovek udela jen v nejnutnejsim, ale i na to pozor nemelo by to byt pravidlo. Kdyz jsem ja dceri naposledy placla( uz je to par mesicu) tak se na mne podivala tema ocima,a ja vim ze jsem v te chvili jako matka selhala, proto uz ji to nikdy nechci udelat.
Kdyz mela mala ve 2,5 par zachvatu zlosti,tak jsem ji nechala vyvalet se na zemi, na ulici, az ji to preslo tak jsme sli dal, lidi me nezajimaji, vsechny matky vi ze si timhle obdobim deti musi projit. a urcite ji na ulici k vuli toho nebudu bit,pro radost druhym. Samozrejme kdyby nekoho kopala, tak bych zakrocila. Ale u nas to fungovalo takhle dobre.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.