| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Holky, a co jako děláte s dětma, když jedete na víkend pryč? Nechápu, jak by mě někdo mohl nutit do něčeho takovýho, když mám doma děti.
Já jsme mezi mateřskýma pracovala rok v mezinárodní firmě, věkový průměr mezi 20-30 lety, a z 300 zaměstnanců v naší pobočce nevím o žádné ženské s dítětem. Já jsem si tam připadala jak babička. Sice se nevyjíždělo nikam na víkend, ale neustále byly nějaké firemní večírky a akce po práci, já jsem se za ten rok nezúčastnila žádné. Domů jsme chodila v 6 večer a v 6.20 ocházel manžel do práce, který odpoledne vyzvedl dceru ze školky. Takže jsem si ji prakticky předali. Dost často dělal i o víkendu, takže takováhle akce by pro mě fakt nehrozila. Samozřejmě se mě pokaždé ptali, jestli půjdu na párty. Docela jsem byla ráda, že mám "výmluvu", ani by se mi nikam nechtělo. Moc tohle nechápu. Mám svoji rodinu a když už konečně dorazím v 6 večer domů, jsem ráda, že si můžu říct s dětma 5 vět, než půjdou spát. Proč bych měla lítat po večírcích s lidmi, se kterými jsem celý den v práci?~a~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.