| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Škoda rány, která padne vedle

Souhlasim, cokoli se prezene ad absurdum, konci skutecne absurdne:-)))Take jsem si rikavala, ze kdybych mela dite, tak na nej nikdy ruku nevztahnu, ale zjistila jsem, ze by to melo obcas vyjimku: agresivni utok na mladsiho a slabsiho, bezbranneho, nebo postizeneho, surovost ke zviratum a veci jako tu uz jednou mohutne diskutovane okradeni hosta. Musim rict, ze to jak to matka dotycneho pubertaka hajila, mne dost hybalo zluci. Hlavne to, ze okradeni pozvaneho souseda, prechazela jako vec naprosto zanedbatelnou.

Jinak si nemyslim, ze by autorka clanku chtela prosadit svou vychovu jako jedinou pravou, proste pise jen svou prihodu a svouj nazor. Prece nikdo nechce, aby se tu kdokoliv bal ceknout, jak co vidi a co prozil. Vim ze pripominka tak rozhodne myslena nebyla, ale skutecne nemam dojem, ze by autorka clanku vyvracela moznost jineho pohledu na vec.

Jako nematka, ale nekdo, kdo po detech spis jen strasne touzil si myslim, ze autorka udelala spravne, protoze dite musi vedet, ze matka (nebo otec ci jina dospela osoba, ktera ho ma na starosti), ho umi OCHRANIT. Ano myslim onu( pro mne ryze teoretickou) triadu bodu dobre vychovy: MILOVAT, CHRANIT VYCHOVAVAT.

Ta bageta pusobi sice spis komicky, ale ja bych to videla skutecne jako utok a snahu druhe dite zastrasit. Spis bych rekla, ze slo o bagetu, protoze to byla prvni vetsi vec, kterou ona holcicka nahmatala. Nevim, jak by to dopadlo kdyby nahmatala nejaky skutecne hrozivy predmet, treba vetsi konzervu...podle mne by totiz nezavahala a zvala druhe dite po hlave i tou konzervou.

Takze abych to uzavrela, slo o utok a kdyby byl chlapecek poranen, bylo by kolem toho pekne halo, to ze nebyl, byla jen stastna nahoda. A podle me je skutecne na miste, aby maminka holcicky mela tuseni, co jeji potomek dela a jak se v kontaktu s druhymi detmi projevuje. Co se tim udela, je pravda uz jen jeji vec, ale mam dojem, ze sve dceri zrovna neprospeje, pokud tyhle projevy nasili prehlizi jak rovinu...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.