| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

MOje zkušenost je, že psychologové častonepochopí motivaci kreslícího člověka. Já jako pětileté dítě byla na nějakém testu, kde jsemměla nakreslit rodinu jako zvířátka. Nakreslila jsem mě jako ptáčka, táta byl taky nějakej pták,a protože vím, že má máma ráda, kočky, tak jako kočku. Závěr psycholožky: kočka chce sníst ptáčka - máma dostala pojeb, že se ke mě asi špatně chová. Přitom kdyby měla ráda třeba žížaly, tak jí nakreslím jako žížalu, a závěr by mohl být opačný.

Strom pro blbou psycholožku radím udělat uprostřed papíru, stabilní, přiměřeně silný kmen (ne tenoučký), ne roztřesenou linku, kvalitní korunu přiměřené velikosti, světlé barvy (z temných by usoudila, že jsi depkař) - tj. světlá zelená, ne úplně tmavá hnědá, ne černá, případně nějaké to čevené jablíčko (nebo žluťouškou hruštičku nebo švestičku, abys to neměla jako každej druhej,ale prostě oni ty prody mají rádi, nebo aby to bylo originálnější, co pár květů jasné barvy - jseš přec eoptimista :-)), kvalitní zakotvení - asi bych spíš než kořeny udělala pořádnou světle zelenou trávu...jinak já studovala na střední výtvarku a v 17 jsem dělala v rámci zjišťování schopností pro studium strom u psycholožky, a bylo mi řečeno, že je to moc umělecký a "nedá se z toho nic poznat"

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.