| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Škoda rány, která padne vedle

ZuziP, v tomto Sally chapu, protze moje dcera (15 mesicu) je hodne ziva a vetsinou za ruku take chodit nechce. Pokud se ji snazim drzet pevne a ona se snazi vytrhnout, musim ji pustit, protoze bych ji ublizila. Zrovna treba v tomto pripade, jako je behani do silnice, mne prijde tvoje definice informace nulove hodnoty "nesmim to delat, nebo dostanu na zadek" naopak dost hodnotna informace. S okamzitym ucinkem. Souhlasim s tebou, ze takoveto placnuti nema dlouhodobejsi efekt, ale duvod takhle malemu diteti sice vysvetlit muze, ale stejne to nepochopi. Nehlede na to, ze i kdyz prese vsechno vysvetlovani a domluvy a varovani stejne do te silnice jde, protoze prece objevuje svet, a ty pohyblive veci jsou tak zajimave! tak neni moc cas na to tomu diteti neco vysvetlovat. V teto situaci preferuju ji placnout nez aby ji zajelo auto. Jeste jsem to neudelala, ale vim, ze kdyz to bude nutne, tak to udelam. Pokud se jedna o vazu doma, to je trosku jina situace...
Nevim, kolik vazi Sallyin Tom, ale Amaia ma 12.5 kg, takze ji skutecne neni jednoduche udrzet. Nekteri lide pouzivaji vodici ksiry. Jini se toho hrozi, ze je to nedustojne a ponizujici, ze je to jako kdyz mate na voditku psa...urcite by to tu vyvolalo dalsi diskusi;o) Ja jsem je jeste nepouzila, protoze se chozeni na chodniku u rusnych vozovek zatim vyhybame, ale nemuzem to delat naporad. Nedavno mi pres predchazejici dlouhodobe varovani, ze sama nesmi a uceni se drzet zabradli a slezat ze schodu, na jedny schody vbehla a spadla dolu. Stacila chvilicka, dobehla jsem o pul sekundy pozdeji...Takze treba na ty ksiry jednou dojde. Pokud to ma moje dite ochranit pred vbehnutim pod auto...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.