| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Škoda rány, která padne vedle

Aha July....no jo, to je prave to, ze kazdy ma o tom jinou predstavu...ja se pocitam mezi "placacky" proto, ze kdyz to bude nutne (ted nemyslim, pro me vlastni uspokojeni a vybiti emoci), tak vim, ze ji placnu. Zatim jsem ale, ac je Amaia hodne ziva, nemela moc duvodu/situaci pro placnuti. Jak jsi rikala, ze to nektere maminky, ktere znas, mrzi (pote, co dite placnou), tak me to nemrzelo. Protoze to bylo "zaslouzene". Na druhou stranu me mrzelo strasne moc, kdyz jsem na ni jednou uplne nepravem byla hnusna (z klina jsem ji postavila na zem, protoze knucela a byla protivna) a to jen proto, ze ja sama jsem mela blbou naladu. Ona zacala brecet a lisat se...no a ja se citila jak kreten..;-( Jinak se mi po mem placnuti taky vzdycky prisla "lisat", tak jsem byla chvili prisna a vysvetlila ji, ze se to nedela (stejne to jeste nechape, ale....), a pak jsem ji objala a bylo. Nekdy mi dela to, ze naschval protahuje plac, uz je to jen takovej ten "pitifull" a zkousi, co to se mnou udela. Tak to si k ni sednu, reknu "nech toho, nema to cenu", a kdyz ona prestane, tak ji vezmu do naruce a "usmirime se". Dneska mi ale zrovna predvedla takovou scenu, kdyz jsem ji vzala obal ze syru ze zubu - prisla ke mne, objala a vriskala - brekot/vztekly rev. Doted to neudelala, tak jsem ji chvili nechala (pritom me objimala jak o zivot) a kdyz neprestavala, tak jsem ji vzala do koupelny a rukou se studenou vodou jsem ji prejela oblicej. Pomohlo to...
S Duchem se svezla i Maria (nevim, zda se na ni pamatujes), oba meli dost zarezu od studentu...vic v mailiku!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.