| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Škoda rány, která padne vedle

No hlavni je ze k sobe mate uctu a mate se radi. Ale dite vyciti okamzite, jestli nemate stejny nazor, treba v potrestani, a muze toho vyuzivat. Moje dcera kdyz dostane trest od taty,(jit spat do pokoje bez pohadky, protoze zlobi pred spanim, schovava se a nechce si jit s manzelem umit zuby), tak utika se rychle ke mne schovat a vyckava moji reakci, jestli u mne najde osvobozeni. Ale to jsem nikdy neudelala, jestli jsem si nekdy myslela, ze manzel zareagoval neopravnene, nebo moc tvrde( coz se skoro nikdy nestava, je to klidas), tak jsem mu to rekla bez pritomnosti dcery.
Ja mam ted problem, ze moje dcera nezdravi moje zname (ktere taky moc dobre zna), naspuli pusu a jde pryc. Jeji odpoved je ze se stydi, ale to neni pravde, proste je to herecka. Dnes jsem ji radne domluvila, tak doufam, ze se to zlepsi, ale dela to casto, a to me mrzi.Nechci to tak nechat byt, protoze se nechci jednoho rano probuddit,a moje dcera kolem me projde bez povsimnuti

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.