| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dobré dopoledne,

mám dotaz na pracující - odvádíte svou práci na 100 nebo i víc procent? Jste vždy plně soustředění a pracujete naprosto bezchybně?

Začínám mít mírné obavy z mého zaměstnavatele - nemyslím si, že svou práci flákám. Nedělám žádné vyloženě krpy, žádné mé pochybení (přehlédnutí, přepsání se...) nezkazí zakázku či kvůli tomu nikdy šéf nepřišel o zisk nebo jeho část. Jsem člověk a tak občas chybuji, ale podotýkám, jde opravdu o hlouposti, nic vážného jsem snad nikdy neudělala ani se mou vinou nestalo (nejen v současném zaměstnání). Pokud chybu udělám, tak opravdu na té úrovni, že se chyba opraví a nic vážného by se nestalo ani v případě, že bych na ni nepřišla..

Přesto mi šéf rád předhazuje, že dělám chyby. Vím o tom a opravdu se snažím, ale chyby prostě dělám, nejsem dokonalá. Ostatně tady ve firmě neznám nikoho, kdo se občas "nesekne" a to i včetně mého šéfa.

Jen nevím... opravdu existují lidi, po kterých se nikdy nenajde jediná sebemenší chyba? Pokud ano, začínám se obávat, aby mě jednoho krásného dne šéf nepropustil. Na mou obranu, jsem spolehlivá, zařídím všechno, o co mě šéf požádá.. jen tento šéf mi prostě připomíná víc než předchozí zaměstnavatelé, že prostě nejsem robot a že občas za mnou nějakou chybku najde.

Mám se tím nějak zabývat, nebo to hodit za hlavu? Bavila jsem se o tom s přítelem, ten je toho názoru, že v této míře je to normální, že i on někdy pochybí. Pak mi ale shodí sebevědomí skorotchýně, která je pyšná na to, že zvládne i nezvládnutelné a že je ve všem nepřekonatelně nejlepší (ať jde o práci nebo o domácnost, je opravdu neuvěřitelně precizní a co si usmyslí, to se jí perfektně povede).

Omlouvám se za román a děkuji za názory.. ~3~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.