| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Představte si, že diskutujete, jste svědkem, že nějaký anonymní nick s falešnou IP adresou hrubě napadne jinou diskutující, vy se jí zastanete - šup - on tam vylepí vaše příjmení. Řeknete si, nojo, donedávna jsem tu měla mailovou adresu pod nickem, nic divnýho a něco mu odpovíte. A on šup - vylepí tam vaše datum narození. To už je trochu psycho - je to snad někdo, koho mám nebo jsem měla na FB? Nebo třeba někdo, kdo zná moji identitu a pracuje ve státní správě nebo ve zdravotnictví v našem regionu? (ano, u nás si data pacientů může v informačním systému vyhledat i uklizečka)
Tomu se myslím už říká kyberšikana. Jak se proti takovým psychopatům bránit kromě toho, že na příslušný diskuzní server přestanete chodit, nebo si alespoň přestanete všímat útoků proti ostatním diskutujícím? Protože Váš odchod je jejich jasná výhra, přesně na to se těšili.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.